🔥 JDT vs Selangor FC  |  Malam ini 20:45 ⚽ Man City vs Arsenal  |  Odds: 1.95 / 3.60 / 3.75 🏸 Lee Zii Jia vs Axelsen  |  BWF World Tour Finals 🏏 Mumbai Indians vs CSK  |  IPL 2026 – Jumaat 19:30 🎮 Todak vs Team HAQ  |  MPL MY Season 14 ⚽ Real Madrid vs Barcelona  |  El Clasico – Ahad 23:00 🔥 JDT vs Selangor FC  |  Malam ini 20:45 ⚽ Man City vs Arsenal  |  Odds: 1.95 / 3.60 / 3.75 🏸 Lee Zii Jia vs Axelsen  |  BWF World Tour Finals 🏏 Mumbai Indians vs CSK  |  IPL 2026 – Jumaat 19:30 🎮 Todak vs Team HAQ  |  MPL MY Season 14 ⚽ Real Madrid vs Barcelona  |  El Clasico – Ahad 23:00

BigWin Sukan – Pertaruhan Sukan Paling Lengkap untuk Pemain Malaysia

Dari bola sepak Liga Super Malaysia hinggalah ke e-sukan MPL, BigWin ada semua sukan yang anda ikuti. Pasang taruhan dengan odds kompetitif, deposit mudah dan keputusan pantas.

22+ jenis sukan
Perlawanan LIVE setiap hari
Deposit minimum RM10
0
Liga & Kejohanan
0
Perlawanan Minggu Ini
0
LIVE Sekarang
0
Pemain Aktif
0
Kadar Bayaran

Pilih Sukan Anda

BigWin merangkumi semua sukan popular Malaysia dan antarabangsa dalam satu platform

POPULAR
Bola Sepak
EPL · La Liga · Liga Super Malaysia · Bundesliga
Badminton
BWF World Tour · Thomas & Uber Cup · Kejohanan Kebangsaan
BARU
E-Sukan
MPL MY · Mobile Legends · Dota 2 · CS2
Kriket
IPL · T20 World Cup · Test Cricket
Tenis
ATP Masters · Grand Slam · WTA Tour
Bola Keranjang
NBA · EuroLeague · FIBA
Golf
PGA Tour · DP World Tour · Major Tournaments
Sukan Lain
Rugby · Snuker · Tinju · MMA & lebih lagi
bigwin

Perlawanan Pilihan

Odds dikemas kini setiap 30 saat
Liga Super Malaysia
Liga Super Malaysia – Pusingan 18 Hari ini, 20:45
Johor Darul Ta'zim VS Selangor FC
JDT Menang1.72
Seri3.40
Selangor Menang4.25
Liga Super Malaysia – Pusingan 18 Esok, 19:30
KL City FC VS Terengganu FC
KL City2.10
Seri3.20
TFC Menang3.15
Liga Super Malaysia – Pusingan 18 LIVE
Min 54'
Pahang FA 1 VS 0 Sabah FC
Pahang Menang1.58
Seri4.10
Sabah Menang5.50
English Premier League
EPL – Gameweek 32 Sabtu, 22:00
Manchester City VS Arsenal
Man City1.95
Seri3.60
Arsenal3.75
EPL – Gameweek 32 Ahad, 21:00
Liverpool VS Chelsea
Liverpool1.65
Seri3.80
Chelsea4.90
Badminton – BWF World Tour
BWF World Tour Finals – Lelaki Perseorangan Khamis, 18:30
Lee Zii Jia (MAS) VS Viktor Axelsen (DEN)
Zii Jia Menang2.85
Axelsen Menang1.45
BWF World Tour Finals – Lelaki Beregu Khamis, 20:00
Aaron / Wooi Yik (MAS) VS Fajar / Rian (INA)
Malaysia Menang2.20
Indonesia Menang1.62
E-Sukan – MPL Malaysia Season 14
Mobile Legends – MPL MY S14 Sabtu, 15:00
Todak VS Team HAQ
Todak Menang1.55
HAQ Menang2.40
Dota 2 – ESL One Malaysia Sabtu, 17:30
Orange Louvre VS Geek Fam
OL Menang1.78
Geek Fam2.05
Kriket – IPL 2026
IPL 2026 – T20 Jumaat, 19:30
Mumbai Indians VS Chennai Super Kings
MI Menang2.05
CSK Menang1.78
Tenis – ATP Masters 1000
ATP Masters 1000 – Separuh Akhir Rabu, 21:00
Carlos Alcaraz VS Jannik Sinner
Alcaraz1.80
Sinner2.00
Bonus Sukan Eksklusif

Ahli baharu dapat bonus sehingga RM600. Deposit via TNG, GrabPay atau DuitNow.

Tuntut Bonus Sekarang
bigwin

Pengalaman Pertaruhan Sukan yang Berbeza di BigWin

Kalau anda pernah cuba pertaruhan sukan di platform lain dan rasa kurang puas hati — entah sebab odds yang tak seberapa, atau proses deposit yang menyusahkan, atau mungkin perlawanan yang anda cari tak ada — BigWin direka khas untuk menyelesaikan semua masalah tu. Platform BigWin dibangunkan dengan satu matlamat: memberikan pengalaman pertaruhan sukan terbaik untuk pemain Malaysia.

Bagi peminat bola sepak, BigWin mungkin adalah tempat paling lengkap yang ada. Anda boleh ikuti Liga Super Malaysia dari peringkat awal musim hingga ke perlawanan akhir, pasang taruhan pada perlawanan EPL hujung minggu, atau tengok El Clasico sambil buat taruhan langsung semasa perlawanan berlangsung. Lebih daripada 120 perlawanan bola sepak tersedia setiap hari, merangkumi liga-liga dari seluruh dunia.

Tapi BigWin bukan sekadar untuk peminat bola sepak. Kalau anda jenis yang lebih suka badminton, anda akan seronok dengan pilihan pasaran yang BigWin tawarkan untuk kejohanan BWF. Masa Lee Zii Jia bertanding di peringkat antarabangsa, odds perlawanan beliau di BigWin antara yang paling kompetitif. Sokongan untuk pemain-pemain Malaysia di arena antarabangsa memang jadi keutamaan kami.

E-sukan pula semakin besar dalam komuniti Malaysia — dan BigWin dah lama sedar tentang ini. MPL Malaysia, salah satu liga Mobile Legends paling ditonton di rantau ini, ada sepenuhnya di BigWin. Anda boleh pasang taruhan pada pasukan-pasukan tempatan seperti Todak, team HAQ dan Orange Louvre dengan odds yang dikemas kini mengikut perkembangan perlawanan. Bagi peminat Dota 2 dan CS2, terdapat juga pilihan untuk kejohanan-kejohanan antarabangsa berprofil tinggi.

Satu perkara yang ramai pemain BigWin puji adalah kemudahan deposit. Tidak perlu susah payah cari cara nak masukkan duit — semuanya boleh dibuat melalui Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow atau FPX (Maybank2u, CIMB Clicks). Deposit minimum hanya RM10, dan wang masuk dalam masa beberapa saat sahaja. Ini bermakna kalau anda tiba-tiba nampak perlawanan menarik malam ini, anda boleh terus deposit dan pasang taruhan tanpa kelam kabut.

Jadual Liga Super Malaysia – Musim Semasa

Kedudukan terkini pasukan-pasukan utama yang anda boleh ikuti dan pertaruhkan di BigWin

# Pasukan M W D L GD Mata
1Johor Darul Ta'zim171421+2844
2Selangor FC171034+1433
3Terengganu FC17944+1131
4KL City FC17854+829
5Pahang FA17746+325
6Sabah FC17647-222

* Data jadual adalah untuk ilustrasi. Semak jadual terkini dalam akaun BigWin anda.

bigwin

Kelebihan Bahagian Sukan BigWin

Platform sukan yang dibina khas mengikut keperluan dan gaya pemain Malaysia

22+ Jenis Sukan

Dari bola sepak, badminton, kriket, tenis, bola keranjang hinggalah golf dan MMA — semua ada dalam satu platform BigWin yang sama.

Pertaruhan LIVE Sebenar

Pasang taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds dikemas kini setiap beberapa saat berdasarkan perkembangan sebenar di padang.

Odds Kompetitif

Margin odds purata 2.8% — antara yang terendah di Malaysia. Setiap ringgit pertaruhan anda memberi pulangan yang lebih tinggi.

Mudah di Telefon Bimbit

Tengok perlawanan, semak odds dan pasang taruhan terus dari telefon anda. Reka bentuk responsif memastikan pengalaman yang lancar.

Deposit Mudah Tempatan

TNG eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow dan FPX — semua cara bayar Malaysia disokong. Minimum deposit RM10 sahaja.

Selamat & Dipercayai

Enkripsi SSL 256-bit melindungi semua transaksi. BigWin beroperasi dengan telus dan komited kepada keadilan permainan untuk semua pemain.

Kenapa Pemain Malaysia Pilih BigWin untuk Pertaruhan Sukan?

Soalannya mudah dijawab — sebab BigWin faham apa yang pemain Malaysia mahukan. Bukan sekadar platform luar negara yang diterjemah ke Bahasa Melayu, BigWin dibina dari awal dengan pengguna Malaysia dalam fikiran. Antara muka dalam Bahasa Melayu, pilihan pembayaran tempatan, dan sokongan pelanggan yang berbahasa Melayu — ini bukan kemewahan tambahan, ini asas yang BigWin bina.

Ambil contoh liga bola sepak tempatan. Ramai platform antarabangsa menawarkan Liga Super Malaysia, tapi liputan mereka terhad dan pasaran pertaruhan pun sempit. Di BigWin, anda boleh bertaruh pada pelbagai pasaran untuk setiap perlawanan Liga Super — bukan sekadar siapa menang, tapi jumlah gol, pemain cetak gol pertama, handicap Asia, dan banyak lagi. Ini memberikan lebih banyak peluang untuk anda cari nilai terbaik berdasarkan pengetahuan mendalam anda tentang liga tempatan.

Hal yang sama berlaku untuk e-sukan. Komuniti penggemar Mobile Legends dan MPL Malaysia berkembang pesat, dan BigWin ada di sana untuk memenuhi keperluan mereka. Dengan lebih 34 perlawanan e-sukan setiap hari, termasuk MPL Malaysia, ESL One dan kejohanan-kejohanan Dota 2 peringkat antarabangsa, BigWin adalah destinasi pertaruhan e-sukan yang paling lengkap untuk pemain Malaysia.

Pertaruhan LIVE atau dalam talian semasa perlawanan sedang berlangsung adalah satu pengalaman tersendiri. Bila anda nonton perlawanan JDT malam ini dan nampak strategi permainan berkembang di depan mata, anda boleh bertindak balas dengan taruhan masa nyata di BigWin. Odds berubah setiap beberapa saat, mencipta peluang baharu yang tidak ada semasa perlawanan belum bermula. Ini adalah cara pertaruhan sukan paling menyeronokkan yang ada.

Dan kalau anda baru dalam dunia pertaruhan sukan, jangan risau. BigWin ada sumber pembelajaran seperti panduan di halaman Tip Pertaruhan untuk membantu anda memahami cara membaca odds, strategi pertaruhan asas, dan cara menguruskan belanjawan dengan bijak. Lebih penting, pasukan sokongan BigWin sedia membantu anda 24 jam sehari melalui live chat.

Cara Mula Bertaruh Sukan di BigWin

Empat langkah mudah — boleh mula dalam masa kurang dari 5 minit

1
Daftar Percuma

Buka akaun BigWin dalam masa 2 minit. Isikan nama, nombor telefon Malaysia dan kata laluan pilihan anda.

Daftar Kini
2
Buat Deposit

Deposit minimum RM10 melalui TNG eWallet, GrabPay, DuitNow atau FPX. Wang masuk dalam beberapa saat sahaja.

3
Pilih Sukan & Perlawanan

Layari senarai perlawanan, pilih sukan kegemaran, kemudian klik pada odds pilihan untuk tambah ke slip taruhan.

4
Sahkan & Tunggu Keputusan

Masukkan jumlah taruhan, semak pulangan anggaran, kemudian sahkan. Keuntungan dikreditkan terus ke akaun anda bila menang!

bigwin

Dasar Privasi – Data Anda Dilindungi Sepenuhnya

Semua aktiviti pertaruhan sukan anda di BigWin, termasuk sejarah taruhan, maklumat pembayaran dan data akaun, dilindungi dengan penyulitan SSL 256-bit. Kami tidak berkongsi maklumat peribadi anda dengan mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran eksplisit anda. BigWin mematuhi prinsip perlindungan data dan komited untuk menjaga kepercayaan setiap pemain.

Baca Dasar Privasi Penuh

Permainan Bertanggungjawab di BigWin

Pertaruhan sukan sepatutnya menyeronokkan — ia tentang keseronokan mengikuti sukan kegemaran anda sambil ada peluang menang. BigWin amat menggalakkan semua pemain untuk menguruskan aktiviti pertaruhan mereka dengan bijak dan bertanggungjawab.

Had Belanjawan

Tetapkan had deposit harian dan mingguan. Jangan bertaruh lebih dari yang anda mampu untuk tanggung.

18 Tahun ke Atas

Platform BigWin adalah untuk pengguna dewasa berumur 18 tahun ke atas sahaja tanpa pengecualian.

Berhenti Sementara

Gunakan ciri pengehadan diri atau tangguh akaun bila-bila masa jika anda rasa perlu berehat.

Minta Bantuan

Jika pertaruhan mula memberi kesan negatif pada kehidupan anda, hubungi pasukan sokongan BigWin untuk bantuan.

English